Multifunction System (MFS)

system

Na co dzień nie zawsze to zauważamy, ale ręka to niezwykle wyspecjalizowany narząd, który odpowiedzialny jest za ogromną ilość istotnych funkcji.

Normalizajca funkcji jamy ustnej w oparciu o ocenę obszaru ustno-twarzoewego.

Zaprogramowana stymuloterapia wynikająca z oceny funkcji jamy ustnej w oparciu o obiektywny pomiar wielkości zwężenia nozdrzy , stopnia przerostu tkanki adenoidalnej i migdałków podniebiennych, ruchomości języka i wzorców połykania obejmuje użycie urządzeń wchodzących w skład MFS zgodnie z opisaną kolejnością automatycznych zadań mających na celu normalizację trzech funkcji jamy ustnej: oddychanie, połykanie oraz wzorca żucia.

Funkcje mięśniowe jako podstawa wad zgryzu.

Obserwacja kliniczna w zakresie znaczenia jakie niosą z sobą funkcje motoryczne jamy ustnej dała impuls do stworzenia bodźców mięśniowych jako podstawy dla leczenia upośledzonych funkcji jamy ustnej.

Dla kogo system MFS?

Urządzenia te służą jako podstawa dla programu rehabilitacji w zakresie efektywności funkcji motorycznych jamy ustnej, zarówno u pacjentów ze stałymi aparatami ortodontycznymi i ruchomymi lub u pacjentów nie posiadających żadnego z powyższych rodzajów aparatów. Jest to szczególnie wskazane u dzieci. Dodatkowo, powyższe urządzenia mogą zostać zastosowane jako współdziałające w zakresie leczenia chrapania, bezdechu sennego oraz bruksizmu.

Zestaw oferuje szeroki zakres narzędzi terapeutycznych dla praktyki ortodontycznej, logopedycznej, laryngologicznej. Daje nowe podejście kliniczne oraz nowe perspektywy co do leczenia. Zestaw może być używany we wczesnej interwencji oraz w leczeniu pacjentów dorosłych.

Zestaw MFS składa się z 8 oddzielnych urządzeń, siedem z nich występuje 6 różnych rozmiarach zaś jeden w 7 rozmiarach. Zestaw zawiera 2 jednostki w zakresie rozmiaru.

Wszystkie urządzenia ZESTAWU WIELOFUNKCYJNEGO stanowią produkty klasy sanitarnej 1 spełniające PRZEPISY UNII ERUPEJSKIEJ dotyczące produktów sanitarnych.